Prestigio

Prestigio

Prestigio International Inc. je jedným z najdynamickejšie sa vyvíjajúcim medzinárodných výrobcom LCD displejov a Tv príjímačov, prenosných počítačov a poslednou dobou i plazmových TV prijímačov. Skôr bola spoločnosť u expertpov IT priemyslu známa ako dodávateľ svetových značiek, ktoré predávali produkty spoločnosti pod rôznými názvami. V roku 2002 sa však top manažéri spoločnosti rozhodli vstúpiť na medzinárodný trh pod svojou vlastnou značkou Prestigio. V súčasnosti je spoločnosť Prestigio aktívne spojená s EMEA regiónom, ktorý riadi prostredníctvom troch obchodných zastupiteľstiev nachádzajúcich sa v Západnej Európe (Gorinchem, Holandsko), v Centrálnej a Východnej Európe (Praha, Česká republika), a v CIS (Moskva, Ruská federácia).

viac

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Prestigio

Prestigio ponúka LCD PC určený pre SMB kancelárie a domácnosti

Prestigio ponúka LCD PC určený pre SMB kancelárie a domácnosti

03.08.2007 | Spoločnosť Prestigio uviedla na český trh nové zariadenie, ktoré kombinuje výhody 17", prípadne 19" LCD monitoru s plne funkčným osobným počítačom. …

Ďalšie články

Katalóg Prestigio

Srovnání s jinými monitory

V katalógu 33 monitorov Prestigio

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3  

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.